oferta firmy informatycznej - zobacz więcej

Informatyk Poznań, Webmaster Polska, Outsourcing IT, Strony WWW, Sprzedaż komputerów :
Konfiguracja routera, dzielenie Internetu, reinstalacja systemu Windows, tworzenie stron internetowych

Webajt - Firma informatyczna - kim jesteśmy:

Webajt - firma informatyczna Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o profilu informatycznym. To co nas wyróżnia wśród innych firm to najwyższa jakość naszych usług w najniższej możliwej cenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i stale poszerzamy w miarę potrzeb ofertę. Jesteśmy firmą elastyczną natychmiastowo reagującą na zapotrzebowania swoich klientów. Cenimy sobie długofalową współpracę zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi i wyznajemy zasadę, że najlepszą reklamą są polecenia polecenia naszych obecnych klientów. Z tego względu do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem od początku do końca w taki sposób aby w pełni Państwa usatysfakcjonować.

Czym się zajmujemy:

Dla klientów z całej Polski tworzymy strony, witryny i portale internetowe. Zajmujemy się późniejszą obsługą i aktualizacją internetowych aplikacji. Prowadzimy również działalność polegającą na zdobywaniu wysokich pozycji przez witryny internetowe w wyszukiwarkach takich jak Google - inaczej ujmując zajmujemy się pozycjonowaniem stron. Dla naszych klientów z Poznania i okolic oferujemy usługi tzw. mobilnych informatyków. Jest to nowatorska metoda podejścia do klienta i wyjścia naprzeciw oczekiwaniom rynku branży informatycznej, gdzie coraz częściej pojawiają się problemy, które rozwiązać da się tylko i wyłącznie w lokalizacji gdzie komputer się znajduje. Drugim powodem dla którego zdecydowaliśmy się uruchomić taki profil działalności informatycznej jest wygoda z punktu widzenia naszych klientów. Bardziej szczegółową listę zadań jakimi się zajmujemy znajdziecie Państwo w zakładce "Oferta"

Dla kogo pracujemy:

Zapraszamy do zapoznania się z działem "Zaufali nam". Znajduje się tam lista niektórych firm z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę. Są to zarówno duże ogólnopolskie, lub ogólnoświatowe organizacje poprzez średniej wielkości firmy aż do małych lokalnie działających jednostek. Taka różnorodność świadczy o tym, że jesteśmy wstanie dostosować się do każdych warunków współpracy. Jesteśmy w stanie stać się jednym z wielu elementów wielkiej korporacji lub też wziąć na siebie cały ciężar odpowiedzialności za obsługę informatyczną naszego partnera.
Firmy jednak nie są jedynym obszarem naszego działania, wręcz przeciwnie. Podstawowa działalność mobilnego serwisu komputerowego opiera się o osoby prywatne. W niedługim czasię planujemy zarezerwować dla nich specjalne miejsce w zakładce "Zaufali nam" gdzie jako klienci indywidualni będą mogli dokonać wpisu i recenzji naszej firmy i usługi jakiej się podjęliśmy.

Poznań informatyk

Kontakt:
Webajt - Firma informatyczna
ul. Rubież 14B/22
tel.: 669-042-012
e-mail: biuro@webajt.pl
gg: 11975836

Strony kontaktowe:

  • Facebook
  • Nasza-klasa
  • Twitter

Nasi partnerzy:

Naprawa komputerów Poznań

Oferujemy usługi mobilnego informatyka z bezpłatnym dojazdem do klienta. Rozwiążemy każdy problem związany z komputerem lub urzadzeniami peryferyjnymi takimi jak routery i drukarki.