oferta firmy informatycznej - zobacz więcej

Informatyk Poznań, Webmaster Polska, Outsourcing IT, Strony WWW, Sprzedaż komputerów :
Konfiguracja routera, dzielenie Internetu, reinstalacja systemu Windows, tworzenie stron internetowych

Naprawa komputerów fizycznie uszkodzonych Wymiana spalonych części komputerowych, montowanie nowych podzespołów

Spalenie jednej z części komputerowych zwykle wiąże się z uniemożliwieniem pracy całej jednostki. Częstym przypadkiem jest uszkodzenie jednej z najbardziej grzejących się części: karty graficznej, procesora, lub płyty głównej. We wszystkich tych przypadkach praca na komputerze jest niemożliwa. Kupienie nowego komputera nie jest jedynym rozwiązaniem. W większości przypadków inwestując w zakup tylko jednej - uszkodzonej części można przywrócić sprawność jednostki wydając stosunkowo nieduże pieniądze. Oferujemy sprzedaż części komputerowych, lub całych komputerów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Diagnozujemy i wymieniamy podzespoły najczęściej u klienta co bardzo skraca czas naprawy. Podchodzimy profesjonalnie do powierzonego zadania i staramy się o to aby wykonać je jak najlepiej w jak najkrótszym czasie. Rozumiemy, że nasi klienci nie chcą lub nawet nie mogą sobie pozwolić na brak komputera przez klika dni. W ponad 85% przypadków komputer jest w pełni sprawny w ciągu 24 godzin od przyjęcia zgłoszenia naprawy.

Zdarzają się sytuacje, w których koszt naprawy komputera jest nieopłacalny lub zbliża się do kosztu zakupu nowego komputera. Proponujemy wtedy zakup nowego komputera z możliwością wyboru z jakich podzespołów ma się składać oferując przy tym pełne wsparcie i pomoc przy ich wyborze uwzględniając potrzeby klienta.

Poznań informatyk

Kontakt:
Webajt - Firma informatyczna
ul. Rubież 14B/22
tel.: 669-042-012
e-mail: biuro@webajt.pl
gg: 11975836

Strony kontaktowe:

  • Facebook
  • Nasza-klasa
  • Twitter

Nasi partnerzy:

Naprawa komputerów Poznań

Oferujemy usługi mobilnego informatyka z bezpłatnym dojazdem do klienta. Rozwiążemy każdy problem związany z komputerem lub urzadzeniami peryferyjnymi takimi jak routery i drukarki.