oferta firmy informatycznej - zobacz więcej

Informatyk Poznań, Webmaster Polska, Outsourcing IT, Strony WWW, Sprzedaż komputerów :
Konfiguracja routera, dzielenie Internetu, reinstalacja systemu Windows, tworzenie stron internetowych

Oferta dla Firm - Outsourcing IT obsługa informatyczna firm

Webajt - firma informatyczna

Outsourcing IT - co to takiego? Jest to nic innego jak wynajęcie firmy zewnętrznej do obsługi urządzeń komputerowych i zarządzania siecią firmową przez zewnętrzną firmę informatyczną. Rozwiązanie takiej jest bardzo wygodne w przypadku gdy nadzór nad sprzętem komputerowym i rozwiązywanie problemów związanych z awariami sprzętowymi lub programowymi zdarzają się na tyle rzadko, że nieopłacalne jest zatrudnianie informatyka na etat, ale jednocześnie na tyle często, że wymaga kilka razy w miesiącu wizyty informatyka. Większość małych i średnich firm idealnie wpisuje się w zbiór jednostek, dla których taka forma obsługi jest najlepsza. Outsourcing IT staje się coraz bardziej popularny w Polsce właśnie ze względu na możliwość osiągnięcia kompromisu pomiędzy kosztami generowanymi przez problemy informatyczne, jakością wykonywanych usług oraz szybkością reakcji na zgłoszenie.
Powierzając swój sprzęt oraz przede wszystkim dane naszej firmie osiągacie 100% pewności, że są one bezpieczne. Zawsze wychodzimy z założenia, że dane klienta są sprawą priorytetową i w razie awarii sprzętu należy szybko zastosować rozwiązanie tymczasowe pozwalające na normalną pracę a w najszybszym możliwym terminie całkowite wyeliminowanie usterki.

Koszty opieki informatycznej firmy ile kosztuje wynajęcie naszych informatyków do Państwa dyspozycji

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości komputerów znajdujących się w firmie. Rozliczenie następuje na zasadzie abonamentowej gdzie raz w miesiącu opłaca się ustaloną kwotę w ramach której otrzymujecie Państwo pewność szybkiej reakcji na każde zgłoszenie. Rozwiązanie takie cechuje się wysokim miesięcznym limitem godzin pracy do wykorzystania.
W chwili obecnej jesteśmy w fazie planowania kolejnego rozwiązania dla firm, w którym rozliczanie następowałoby na zasadzie wykupywania godzinowych pakietów pracy bez limitu czasowego. Pakiety będą prawdopodobnie sprzedawane w ilości 10, 25, 50 i 100 godzin. Niedługo więcej informacji o tej formie płatności.

Poznań informatyk

Kontakt:
Webajt - Firma informatyczna
ul. Rubież 14B/22
tel.: 669-042-012
e-mail: biuro@webajt.pl
gg: 11975836

Strony kontaktowe:

  • Facebook
  • Nasza-klasa
  • Twitter

Nasi partnerzy:

Naprawa komputerów Poznań

Oferujemy usługi mobilnego informatyka z bezpłatnym dojazdem do klienta. Rozwiążemy każdy problem związany z komputerem lub urzadzeniami peryferyjnymi takimi jak routery i drukarki.