oferta firmy informatycznej - zobacz więcej

Informatyk Poznań, Webmaster Polska, Outsourcing IT, Strony WWW, Sprzedaż komputerów :
Konfiguracja routera, dzielenie Internetu, reinstalacja systemu Windows, tworzenie stron internetowych

Rozbudowa komputerów Zwiększenie mocy, przyśpieszenie komputera przez wymianę lub dodanie podzespołów. Pamięć RAM, procesory, karty graficzne

Nowy komputer jest nowy tylko w momencie jego zakupu. W tej chwili rozwój oprogramowania prowadzony jest w takim tempie, że producenci sprzętu z trudnością nadążają za wymaganiami stawianymi przez programistów aplikacji. Po okresie pół roku widać wyraźnie, że komputer ma problemy z otwieraniem bardziej wymagających aplikacji a po ok 1-1,5 roku łatwo znaleźć programy, których zalecane wymagania przewyższają posiadany sprzęt.

Komputery PC posiadają jednak tę zaletę, że dają się w łatwy sposób rozbudować albo przez dołożenie nowych części do już zainstalowanych jak w przypadku dysku twardego czy pamięci RAM, albo przez wymianę podzespołów na nowe o silniejszych parametrach np.: płyty główne, procesor, czy karta graficzna.

Zwiększenie wymagań aplikacji nie jest widoczne tylko w przypadku gier, łatwo zauważyć jak bardzo uciążliwe staje się korzystanie z programów codziennego użytku. Narzędzia pakietu Office: WORD, EXCEL, POWER POINT a nawet coraz bardziej graficznie rozbudowane strony internetowe wymagają od komputera rozbudowy co pewien czas do płynnego działania. Zachęcamy do kontaktu doradzimy co zrobić z posiadanym sprzętem i w co warto zainwestować aby optymalnie wykorzystać zasoby jakimi Państwo dysponują.

Poznań informatyk

Kontakt:
Webajt - Firma informatyczna
ul. Rubież 14B/22
tel.: 669-042-012
e-mail: biuro@webajt.pl
gg: 11975836

Strony kontaktowe:

  • Facebook
  • Nasza-klasa
  • Twitter

Nasi partnerzy:

Naprawa komputerów Poznań

Oferujemy usługi mobilnego informatyka z bezpłatnym dojazdem do klienta. Rozwiążemy każdy problem związany z komputerem lub urzadzeniami peryferyjnymi takimi jak routery i drukarki.