oferta firmy informatycznej - zobacz więcej

Informatyk Poznań, Webmaster Polska, Outsourcing IT, Strony WWW, Sprzedaż komputerów :
Konfiguracja routera, dzielenie Internetu, reinstalacja systemu Windows, tworzenie stron internetowych

Sieci komputerowe Konfiguracja routerów, sieci bezprzewodowe, zabezpieczanie sieci.

Sieci bezprzewodowe można już spotkać już w wielu mieszkaniach prywatnych i firmach. Głównymi ich zaletami są: brak konieczności tworzenia infrastruktury kablowej a co za tym idzie niski koszt wykonania. Sieć bezprzewodową można utworzyć na wszystkich łączach internetowych bez względu na to czy usługodawcą jest Telekomunikacja Polska, Netia, Inea, Echostar, Inotel, Era czy też jeszcze inny operator. Koszt wykonania sieci jest niewielki sprowadza się do zakupu routera i jego odpowiedniego skonfigurowania.

Odpowiednia konfiguracja routera jest bardzo istotnym elementem tworzenia sieci. Łatwo jest podłączyć router do internetu jednak nie jest już takie proste zabezpieczenie sieci bezprzewodowej. Należy pamiętać o tym, że sieć bezprzewodowa będzie miała zasięg większy niż mieszkanie i bez ustawienia odpowiednich zabezpieczeń ktoś niepowołany będzie mógł uzyskać dostęp do danych znajdujących się na komputerach podłączonych do sieci.

Oferujemy konfigurację nowych jak i używanych routerów. Konfiguracja odbywa się w profesjonalny sposób bez użycia płyt dostarczonych przez producenta routera a ustawiając zaawansowane opcje. Zlecenia takie wykonywane są u klienta gdzie od razu istnieje możliwość sprawdzenia czy Internet, komputery oraz sama sieć zachowują się właściwie.

Poznań informatyk

Kontakt:
Webajt - Firma informatyczna
ul. Rubież 14B/22
tel.: 669-042-012
e-mail: biuro@webajt.pl
gg: 11975836

Strony kontaktowe:

  • Facebook
  • Nasza-klasa
  • Twitter

Nasi partnerzy:

Naprawa komputerów Poznań

Oferujemy usługi mobilnego informatyka z bezpłatnym dojazdem do klienta. Rozwiążemy każdy problem związany z komputerem lub urzadzeniami peryferyjnymi takimi jak routery i drukarki.