oferta firmy informatycznej - zobacz więcej

Informatyk Poznań, Webmaster Polska, Outsourcing IT, Strony WWW, Sprzedaż komputerów :
Konfiguracja routera, dzielenie Internetu, reinstalacja systemu Windows, tworzenie stron internetowych

Strony internetowe Tworzenie i aktualizacja stron internetowych, wykonywanie paneli administracyjnych CMS

Strona internetowa wydaje się niezbędnym narzędziem reklamy i marketingu w dzisiejszych czasach jednak w Polsce nadal ponad 50% firm nie posiada własnej witryny. Głównym powodem takiego stanu są ceny jakie należało wydać najpierw na wykonanie strony a później na utrzymanie jej razem z domeną i serwerem. My postanowiliśmy te bariery zlikwidować. Jesteśmy w stanie wykonać strony internetowe dla firm jak i dla osób prywatnych w cenach do tej pory nieosiągalnych. Cena prostych stron gdzie znajduje się do 10 zakładek to tylko 300zł a koszt utrzymania takiej strony to kwota rzędu 150zł/rok.

Proponujemy Państwu w pełni profesjonalne wykonanie witryny internetowej. W naszym zespole nie ma studentów, którzy będą się uczyć jak się robi strony i traktować je jak poligon doświadczalny dla swoich celów. Posiadamy już wiele zrealizowanych z sukcesem projektów internetowych. Dzięki temu doświadczeniu wykonanie strony internetowej nie jest dla nas problemem i czas jej realizacji mieści się w granicach 7-14 dni. Z tego względu możemy zaproponować tak niskie ceny na ich wykonanie. Wykonywanych stron nie zostawiamy bez opieki. Oferujemy późniejsze rozbudowy serwisów w miarę potrzeb klienta oraz pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych, aby wchodziło na nią maksymalnie dużo osób zainteresowanych treściami zawartymi w ofercie danej strony.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące stworzenia dla Państwa każdego rodzaju witryny.

Poznań informatyk

Kontakt:
Webajt - Firma informatyczna
ul. Rubież 14B/22
tel.: 669-042-012
e-mail: biuro@webajt.pl
gg: 11975836

Strony kontaktowe:

  • Facebook
  • Nasza-klasa
  • Twitter

Nasi partnerzy:

Naprawa komputerów Poznań

Oferujemy usługi mobilnego informatyka z bezpłatnym dojazdem do klienta. Rozwiążemy każdy problem związany z komputerem lub urzadzeniami peryferyjnymi takimi jak routery i drukarki.